Firmę KELLER Poligrafia dla przemysłu tworzy zespół fachowców, specjalizujących się w profesjonalnym druku przemysłowym. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem niemieckiej marki PROELL w Polsce, stąd też możemy oferować najlepsze produkty i rozwiązania z zakresu druku. Dostarczamy kompletne technologie druku, łącznie z maszynami, dla firm reprezentujących różnorodne gałęzie przemysłu. Sitodruk jest jedną z najczęściej wykorzystywanych technologii druku w przemyśle, dlatego nasza współpraca rozwija się z powodzeniem w branżach opakowaniowych, farmaceutycznych, kosmetycznych, AGD czy automotive.
W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości farby do sitodruku, zarówno wodne, rozpuszczalnikowe, jak i utwardzane UV. Na uwagę zasługują także nasze farby do szkła.
Sitodruk na tym tworzywie jest popularny między innymi w branży opakowaniowej, samochodowej, spożywczej i kosmetycznej.

Farby do sitodruku PROELL – systemy do sitodruku na szkle

Oferujemy wysokiej jakości farby do sitodruku na szkle bez silikonów i halogenów. Wykorzystywać je można do dekoracji szkła, druku symboli przełączników dotykowych oraz podświetlanych paneli szklanych. Na przykład popularna farba NoriGlass TPI jest bardzo odporna na środki czystości do mycia naczyń – zarówno ręcznie, jak i w zmywarce. Farba ta wykazuje także wysoką odporność na rozpuszczalniki i chemikalia (między innymi węglowodory alifatyczne i aromatyczne, alkohole, smary, oleje i ciecze hydrauliczne). Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych systemów do sitodruku na szkle.

Wysokiej jakości farby do szkła – sitodruk przemysłowy

Aby sitodruk graficzny lub przemysłowy na szkle był odpowiednio wykonany, należy dobrać właściwy rodzaj farby do szkła. Sitodruk na tym materiale wykorzystywany jest zarówno na szybach (przede wszystkim w branży automotive), jak i na butelkach (branża farmaceutyczna, kosmetyczna, spożywcza). W celu osiągnięcia zadowalającego efektu należy zlecić dobór technologii profesjonalnym firmom poligraficznym, takim jak KELLER.
Zachęcamy do konsultacji podczas doboru farby do sitodruku – nasi specjaliści z chęcią podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem i udzielą niezbędnych wskazówek.

Produkty wyróżnione

NoriGlass TP

Farba do dekoracji szkła – bez silikonów i halogenów

Więcej

NoriGlass OR

Farba sitodrukowa utwardzana UV do laminowania dokumentów kartowych i kart kredytowych

Więcej

Do pobrania

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7