Proponujemy Państwu wysokiej jakości farby do tworzywa PCV, które gwarantują świetne efekty użytkowe. Ich odpowiednie właściwości sprawiają, że sposób aplikacji – przy zastosowaniu odpowiednich maszyn – jest szybki i efektywny. Wśród najpopularniejszych branż, w których farby do PCV znajdują zastosowanie, wymienić można: opakowania kosmetyczne i medyczne; elementy urządzeń elektronicznych; folie i bannery reklamowe; plandeki samochodowe; artykuły sportowe, węże przemysłowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas produktami oraz do kontaktu w sprawie doboru farby do określonej aplikacji.

Doskonałe farby do PCV z naszej oferty

Z myślą o komforcie i zadowoleniu wszystkich klientów zadbaliśmy o tym, aby prezentowane farby do PCV były dostępne w szerokiej kolorystyce. W zależności od Państwa preferencji i potrzeb konkretnej aplikacji mogą to być kolory z bibliotek RAL, Pantone i NCS. Zgromadzone w tej kategorii farby do PCV charakteryzują się dobrą przyczepnością i szybkim wysychaniem. Szeroka gama zastosowań prezentowanych tutaj farb sprawia, że klienci Keller Poligrafia dla przemysłu Polska bardzo chętnie decydują się na oferowane przez nas rozwiązania.

Wysokiej klasy farby do plandek

Oprócz opisanych wyżej licznych zastosowań przemysłowych prezentowane farby mogą być z powodzeniem wykorzystywane również do malowania plandek metodą sitodruku, natrysku i ręcznego malowania wałkiem.
Dzięki temu, że nasze farby do plandek są dostępne w bardzo zróżnicowanej kolorystyce, możliwe jest łatwe dopasowanie interesujących kolorów.
Farby do plandek charakteryzują się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych.
Specjaliści z naszego działu R&D, korzystając z gruntownej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia, dopasują konkretne produkty do wymagań aplikacji oraz Państwa indywidualnych oczekiwań.

Keller Poligrafia dla przemysłu – farba do PCV

Nasze farby do PCV zyskały uznanie nawet wśród najbardziej wymagających użytkowników. Wynika to przede wszystkim z ich wszechstronnego zastosowania oraz wytrzymałości. Odpowiednio dopasowana i zastosowana farba do PCV gwarantuje doskonałe efekty zarówno pod względem estetycznym, jak i użytkowym. W przypadku pytań dotyczących doboru farb lub realizacji zleceń z ich użyciem zapraszamy do kontaktu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiednich rozwiązań nie jest łatwy, dlatego udzielamy pomocy na każdym etapie zamówienia. Nasze farby przeznaczone są dla profesjonalnych drukarni, świetnie sprawdzają się na zaawansowanych maszynach do sitodruku i tampodruku. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami i już teraz zachęcamy do składania zapytań o konkretne produkty.