Oferowane przez nas emulsje do sitodruku to środki wykorzystywane w produkcji sit i szablonów. Z kolei jakość sita ma zdecydowany wpływ na osiągnięcie optymalnego zadruku. Użycie emulsji do sitodruku PROELL NORIKOP pozwala na szybkie, dokładne pokrycie sita, a to przekłada się na dobrą jakość w dalszych procesach. Znajdziecie u nas Państwo preparaty najwyższej jakości, dostosowane odpowiednio do pracy z różnymi rodzajami farb i urządzeń. Wszystkie dostępne emulsje do sitodruku współgrają doskonale z wykorzystywanymi przez nas farbami oraz maszynami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą najlepszych emulsji sitodrukowych.

Wysokiej klasy emulsje do sitodruku Norikop – bogata oferta

Firma Keller Poligrafia dla przemysłu jako autoryzowany przedstawiciel marki PROELL oferuje najwyższej jakości emulsje do sitodruku Norikop. Znajdziecie Państwo u nas emulsje polimerowe Diazo UV, które wykorzystuje się do produkcji szablonów drukarskich o parametrach wysokiej klasy. Produkty te uczula się za pomocą Diazo, aby w rezultacie uzyskać optymalne efekty druku.

W zależności od potrzeb możemy dobrać emulsję do: farb rozpuszczalnikowych, wodnych lub UV. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępnych u nas emulsji Norikop.

Profesjonalne emulsje do sitodruku – fachowe doradztwo

Emulsje do sitodruku Norikop spełniają wszelkie normy niezbędne, aby mogły być stosowane w aplikacjach sitodrukowych w sektorze przemysłowym i graficznym.

W przypadku wątpliwości dotyczących wyboru właściwego produktu zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści skrupulatnie przeanalizują przedstawioną sytuację i bazując na bogatej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu doradzą w kwestii najlepszych rozwiązań.

Produkty wyróżnione

Norikop 10 HQ

Jest to emulsja polimerowa Premium Diazo UV do produkcji wysokiej jakości szablonów drukarskich. Odpowiednia do stosowania z farbami rozpuszczalnikowymi, wodnymi, jak również farbami utwardzanymi promieniami UV.

Więcej

Norikop 11

To emulsja polimerowa UV Premium, odporna na rozpuszczalniki i wodę, którą uczula się za pomocą Diazo dla uzyskania optymalnych rezultatów druku.

Więcej

Do pobrania

Tabela właściwości

ma zastosowanie

zasadniczo się nadaje

może się nadawać

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3