Sitodruk i tampodruk to popularne metody drukarskie, pozwalające nanieść farbę na powierzchnie o różnej wielkości i wykonane z różnych tworzyw. Z usług sitodruku i tampodruku korzysta wiele gałęzi przemysłu, między innymi AGD, farmacja, kosmetyka czy automotive.

Firma KELLER Poligrafia dla przemysłu specjalizuje się w druku sitodrukowym, tampodrukowym oraz hot stampingu dla przedstawicieli wielu branż. Jako autoryzowany przedstawiciel marki PROELL oferujemy najlepsze farby i dodatki do sitodruku i tampodruku.

Służymy również doradztwem oraz usługami dodatkowymi takimi jak mieszanie farb, które cieszy się bardzo dużą popularnością wśród producentów, którym zależy na niesieniu na produkty nadruków utrzymanych w ściśle określonej kolorystyce.

Mieszalnia farb do sitodruku i tampodruku umożliwia stworzenie lub odtworzenie kolorów specjalnych według dostarczonego wzoru. Jesteśmy w stanie dobrać farbę do różnego typu podłoży.

Usługa mieszania farb do sitodruku i tampodruku

Kluczowym elementem efektywnego sitodruku i tampodruku są wysokiej jakości farby. Jako oficjalny przedstawiciel niemieckiej marki PROELL oferujemy Państwu najlepsze farby gwarantujące uzyskanie efektów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających odbiorców. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w wielu branżach równie ważny jak parametry techniczne zadruku, jest jego wysoce estetyczny wygląd. Nasi klienci mają często bardzo wyśrubowane oczekiwania względem kolorów. Naszą odpowiedzią na nie jest profesjonalna mieszalnia farb do tampodruku oraz sitodruku. W mieszalni realizujemy usługę mieszania farb według wzorników Pantone, RAL, NCS oraz HKS. Farby dobieramy na podstawie próbek farby mokrej oraz nadruków. Uwzględniamy w tym procesie kolor oraz rodzaj podłoża.

Mieszalnia farb do tampodruku

Tampodruk to metoda druku pośredniego, którą wykorzystuje się w wielu gałęziach przemysłu. Przydaje się wszędzie tam, gdzie należy zadrukować niewielkie elementy, trudno dostępną przestrzeń lub produkty o nieregularnych kształtach. Tampodruk realizowany jest np. w branży gadżetów reklamowych, elementach AGD i częściach samochodowych.

Wszystkich klientów zainteresowanych osiągnięciem konkretnego koloru, który ma zostać naniesiony na daną przestrzeń metodą tampodruku, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Mieszalnia farb do tampodruku gwarantuje osiągnięcie wybranego odcienia na podstawie próbek farby oraz nadruków.

Mieszalnia farb do sitodruku

Sitodruk jest uniwersalną metodą drukarską, określaną jako druk bezpośredni. Stosowana jest na powierzchniach płaskich o różnych wielkościach i wykonanych z różnych materiałów. Sitodruk wykonywany jest na opakowaniach, butelkach, gaśnicach, strzykawkach, elektronice użytkowej, częściach samochodowych, elementach AGD, plandekach, odzieży i innych tekstyliach, gadżetach reklamowych oraz w wielu innych branżach. Nasza profesjonalna mieszalnia farb do sitodruku stworzona została z myślą o klientach, którzy oczekują wysokiej estetyki nadruku, utrzymanej w ściśle określonych barwach.

Zapraszamy do skorzystania z usługi profesjonalnego mieszania farb do sitodruku i tampodruku według wzorników Pantone, RAL, NCS oraz HKS.